Σε ένα ιδανικό περιβάλλον στο χωριό Γέρμας της Καστοριάς, δίπλα σε μια πανέμορφη πλαγιά πριν 20 χρόνια ο Αθανάσιος Σανάτσιος ξεκίνησε την δημιουργία της ΓΕΡΜΑΣ ΦΑΡΜ.
![429400243_2303982253139340_8513936355985113286_n](https://germasfarm.gr/wp-content/uploads/2024/02/429400243_2303982253139340_8513936355985113286_n.png)
![Artboard 1](https://germasfarm.gr/wp-content/uploads/2024/02/Artboard-1.jpg)
Με στόχο της παραγωγής ποιοτικών προϊόντων δημιούργησε μια αυτοματοποιημένη μονάδα εκτροφής χοιρινών αλλά και βοοειδών ζώων για την παραγωγή ποιοτικής πρώτης ύλης και μια καινοτόμα μονάδα επεξεργασίας κρέατος και παραγωγής αλλαντικών.
![Artboard 5](https://i0.wp.com/germasfarm.gr/wp-content/uploads/2024/02/Artboard-5.png?fit=300%2C300&ssl=1)
![Artboard 3](https://germasfarm.gr/wp-content/uploads/2024/02/Artboard-3.jpg)